Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 88 на 2017 рік (55103)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Ковель-Пас. - Новоолексіївка та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «88 » Ковель-Пас. - Новоолексіївка

періодичність руху поїзда № 88 Ковель-Пас. - Новоолексіївка на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Ковель-Пас. - Новоолексіївка 88 27/03-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 24:22

Сезонний графік руху поїзда № «88 » Ковель-Пас. - Новоолексіївка на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 88 » Ковель-Пас. - Новоолексіївка планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «88 » Ковель-Пас. - Новоолексіївка »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Ковель-Пас. 09:48
Голоби 10:17 10:21 4 мин
Рожище 10:44 10:47 3 мин
Ківерці 11:04 11:30 26 мин
Луцьк 11:45 12:08 23 мин
Ківерці 12:24 12:26 2 мин
Рівне 13:20 13:26 6 мин
Здолбунів-Пас. 13:40 13:56 16 мин
Острог 14:25 14:27 2 мин
Кривин 14:45 14:47 2 мин
Славута-1 15:01 15:03 2 мин
Шепетівка-1 15:26 15:32 6 мин
Полонне 16:04 16:06 2 мин
Печанівка 16:30 16:32 2 мин
Чуднів-Волинськ. 16:55 16:57 2 мин
Бердичів 17:31 17:33 2 мин
Козятин-1 18:02 18:35 33 мин
Біла Церква 20:31 20:33 2 мин
Миронівка 21:30 21:32 2 мин
Корсунь 22:03 22:05 2 мин
Городище 22:24 22:26 2 мин
Ім.Т. Шевченка 23:04 23:19 15 мин
Фундукліївка 23:53 23:55 2 мин
Олександрія 01:22 01:24 2 мин
Верхівцеве 03:14 03:16 2 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 04:28 04:53 25 мин
Синельникове-1 05:47 05:49 2 мин
Запоріжжя-1 06:41 06:46 5 мин
Мелітополь-Пас. 08:26 08:48 22 мин
Якимівка 09:15 09:17 2 мин
Сокологірне 09:36 09:38 2 мин
Партизани 09:56 09:58 2 мин
Новоолексіївка 10:10

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут