Актуальное расписание автобусов отобразится после заполнения формы !

Форма позволяет узнать расписание всех перевозчиков, как по Украине так и международных рейсов. Отображенные под формой рейсы, являются акционными предложениями от перевозчиков и имеет ограничение по времени!

Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Що б отримати інформацію про квитки на поїзд чи розклад поїздів, заповніть форму

Перед вами - універсальна форма, за допомогою якої можна знайти розклад поїздів. Далі виберіть населений пункт, в якому вас цікавить розклад потягів. Знайдіть поле «Звідки» і введіть у нього перші літери населеного пункту. Всі наявні варіанти будуть надані вам системою. Виберіть те, що вам необхідно, і приступайте до заповнення наступного поля «Куди», яке заповнюється точно так само. Потім необхідно буде заповнити поле «Коли». Натисніть на нього мишкою, і ви побачите календар. Тут ви обираєте день, на який вам необхідно дізнатися розклад потягів. Від розкладу вас тепер відділяє лише кнопка «Знайти». Натиснувши її, ви побачите розклад поїздів на обраний вами день. Дані надходять безпосередньо з квиткових кас ж / д вокзалу. Під час перегляду розкладу потяги можна також дізнатися інформацію про наявність вільних місць, а також їх кількість або купити квиток на поїзд. Ця інформація є актуальною тільки на той момент, коли ви її переглядаєте, оскільки вона «динамічна» і постійно змінюється. Наша сторінка з розкладом потягів містить відомості про наявність вільних місць, також тут ви можете купити квиток на поїзд. Щоб зробити це, просто, натисніть на посилання на якій написано «Замовити». Потім слідуйте підказкам, які допоможуть вам вибрати зручний для вас варіант оплати квитків на поїзд. 

Квитки на Поїзд, Розклад Потягів

дана форма дозволить вам подивитися розклад поїздів і подивитися наявність квитків на поїзд Нижче знаходиться опис пунктів меню

краткое описание пункта меню и так все пункты