Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Квиток на Поїзд

Рекомендуємо вашій увазі уніфіковану форму для покупки квитків на поїзд. Що б купити квитки на потяг, в першу чергу необхідно зробити вибір пункту відправлення поїзда. З цією метою необхідно в рядок «ЗВІДКИ» ввести початок назви пункту відправлення. Потім система запропонує на вибір можливі варіанти. Слід вибрати те назву, яка підходить Вам. Тепер можна переходити до рядку «КУДИ». Дане поле слід заповнити за аналогією з вказаною вище послідовністю дій. Далі вибираємо дату відправлення поїзда «Коли». Наводимо курсор, з'явиться календар, де слід зазначити день, на який Ви хочете купити квитки на потяг. Останнім кроком буде натискання кнопки «Знайти». Після цього система автоматично відобразить чинне розклад поїздів, відповідне обраної дати. Вибираємо поїзд, після чого відобразиться наявність вільних місць на обраний поїзд. Для придбання квитків слід всього лише вибрати посилання «ЗАМОВИТИ». Потім, слідуючи з'являтимуться підказкам, можна буде зробити вибір відповідного способу оплати.

Вся інформація про квитки на поїзд береться із залізничних квиткових кас. Дані про кількість вільних місць на поїзд Ви можете отримати, переглянувши відобразити розклад поїздів. Ці відомості є актуальними тільки на поточний момент і можуть змінюватися надалі відповідно до продажами.

Висновок створений так, щоб найбільш корисні відомості відображалися на одній сторінці. На сторінці відображаються абсолютно всі поїзди від населеного пункту, зазначеного в полі «ЗВІДКИ» і до населеного пункту в полі «КУДИ», їх час прибуття і відправлення. Якщо необхідно дізнатися проміжні станції обраного поїзда, то слід просто натиснути на потрібний Вам рейс

З якою метою потрібно розклад поїздів?

Найчастіше з метою підбору для себе зручного рейсу і придбання на нього проїзного документа. Саме тому, крім основної наявною інформацією, на сторінці розміщені відомості про наявність місць та функція придбання проїзних документів.