Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 70 на 2017 рік (55507)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Маріуполь - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «70 » Маріуполь - Львів

періодичність руху поїзда № 70 Маріуполь - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Маріуполь - Львів 70 4-17,21,22/04/2017, 29/04-28/05/2017 щоденно 29:34

Сезонний графік руху поїзда № «70 » Маріуполь - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 70 » Маріуполь - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «70 » Маріуполь - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Маріуполь 15:33
Волноваха-Пас. 17:06 17:26 20 мин
Комиш-Зоря 19:00 19:03 3 мин
Верхній Токмак-2 19:42 19:45 3 мин
Великий Токмак 20:33 20:35 2 мин
Молочанськ 20:48 20:50 2 мин
Федорівка 21:28 21:50 22 мин
Запоріжжя-1 23:05 23:33 28 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 01:30 01:50 20 мин
Верхівцеве 03:02 03:04 2 мин
Олександрія 04:59 05:01 2 мин
Чорнолісська 06:09 06:11 2 мин
Фундукліївка 06:43 06:45 2 мин
Ім.Т. Шевченка 07:23 07:38 15 мин
Цвіткове 08:09 08:14 5 мин
Городище 08:29 08:34 5 мин
Корсунь 08:54 08:59 5 мин
Миронівка 09:35 09:37 2 мин
Біла Церква 10:38 10:40 2 мин
Козятин-1 12:46 12:48 2 мин
Вінниця 14:07 14:12 5 мин
Жмеринка-Пас. 14:58 15:18 20 мин
Деражня 16:21 16:23 2 мин
Хмельницький 16:53 16:59 6 мин
Волочиськ 18:00 18:02 2 мин
Тернопіль-Пас. 18:55 19:00 5 мин
Злочів 19:56 19:58 2 мин
Львів 21:07

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут