Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 793 безпересадковий вагон на 2017 рік (55249)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Харків-Пас. - Луцьк та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «793 безпересадковий вагон» Харків-Пас. - Луцьк

періодичність руху поїзда № 793 безпересадковий вагон Харків-Пас. - Луцьк на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Харків-Пас. - Луцьк 793 безпересадковий вагон 26/03, 4/04-26/10/2017 по парних, при двох непарних 28,2,4 19:31

Сезонний графік руху поїзда № «793 безпересадковий вагон» Харків-Пас. - Луцьк на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 793 безпересадковий вагон» Харків-Пас. - Луцьк планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «793 безпересадковий вагон» Харків-Пас. - Луцьк »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Харків-Пас. 15:30
Полтава-Півд. 17:24 17:44 20 мин
Нові Санжари 18:20 18:22 2 мин
Ліщинівка 18:35 18:37 2 мин
Кобеляки 18:51 18:53 2 мин
Козельщина 19:12 19:14 2 мин
Галещина 19:24 19:25 1 мин
Кременчук-Пас. 19:53 20:15 22 мин
Павлиш 20:49 20:51 2 мин
Користівка 21:21 21:23 2 мин
Фундукліївка 22:36 22:38 2 мин
Ім.Т. Шевченка 23:16 00:13 -1383 мин
Городище 00:52 00:54 2 мин
Корсунь 01:14 01:16 2 мин
Миронівка 01:46 01:48 2 мин
Біла Церква 02:40 02:42 2 мин
Козятин-1 04:48 05:12 24 мин
Бердичів 05:38 05:40 2 мин
Чуднів-Волинськ. 06:13 06:15 2 мин
Печанівка 06:36 06:38 2 мин
Полонне 06:57 06:59 2 мин
Шепетівка-1 07:28 07:30 2 мин
Славута-1 07:52 07:54 2 мин
Кривин 08:08 08:10 2 мин
Острог 08:27 08:29 2 мин
Здолбунів-Пас. 08:52 09:12 20 мин
Рівне 09:27 09:37 10 мин
Ківерці 10:41 10:43 2 мин
Луцьк 11:01

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут