Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 88 безпересадковий вагон на 2017 рік (55248)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Луцьк - Харків-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «88 безпересадковий вагон» Луцьк - Харків-Пас.

періодичність руху поїзда № 88 безпересадковий вагон Луцьк - Харків-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Луцьк - Харків-Пас. 88 безпересадковий вагон 27/03-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,3,5 20:09

Сезонний графік руху поїзда № «88 безпересадковий вагон» Луцьк - Харків-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 88 безпересадковий вагон» Луцьк - Харків-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «88 безпересадковий вагон» Луцьк - Харків-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Луцьк 12:08
Ківерці 12:24 12:26 2 мин
Рівне 13:20 13:26 6 мин
Здолбунів-Пас. 13:40 13:56 16 мин
Острог 14:25 14:27 2 мин
Кривин 14:45 14:47 2 мин
Славута-1 15:01 15:03 2 мин
Шепетівка-1 15:26 15:32 6 мин
Полонне 16:04 16:06 2 мин
Печанівка 16:30 16:32 2 мин
Чуднів-Волинськ. 16:55 16:57 2 мин
Бердичів 17:31 17:33 2 мин
Козятин-1 18:02 18:35 33 мин
Біла Церква 20:31 20:33 2 мин
Миронівка 21:30 21:32 2 мин
Корсунь 22:03 22:05 2 мин
Городище 22:24 22:26 2 мин
Ім.Т. Шевченка 23:04 01:05 -1319 мин
Фундукліївка 01:40 01:42 2 мин
Користівка 02:58 03:00 2 мин
Павлиш 03:32 03:34 2 мин
Кременчук-Пас. 04:06 04:28 22 мин
Галещина 04:53 04:54 1 мин
Козельщина 05:01 05:02 1 мин
Кобеляки 05:18 05:19 1 мин
Ліщинівка 05:31 05:32 1 мин
Нові Санжари 05:43 05:44 1 мин
Полтава-Півд. 06:15 06:19 4 мин
Харків-Пас. 08:17

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут