Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 42 на 2017 рік (55229)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Трускавець - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «42 » Трускавець - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний

періодичність руху поїзда № 42 Трускавець - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Трускавець - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 42 з 26/03/2017 щоденно 20:24

Сезонний графік руху поїзда № «42 » Трускавець - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 42 » Трускавець - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «42 » Трускавець - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Трускавець 12:56
Дрогобич 13:16 13:42 26 мин
Львів 15:10 15:36 26 мин
Красне 16:19 16:21 2 мин
Злочів 16:43 16:45 2 мин
Тернопіль-Пас. 17:40 17:45 5 мин
Підволочиськ 18:34 18:36 2 мин
Хмельницький 19:40 19:46 6 мин
Жмеринка-Пас. 21:14 21:34 20 мин
Вінниця 22:18 22:23 5 мин
Козятин-1 23:16 23:34 18 мин
Біла Церква 01:15 01:17 2 мин
Миронівка 02:08 02:10 2 мин
Корсунь 02:41 02:43 2 мин
Городище 03:01 03:03 2 мин
Ім.Т. Шевченка 03:41 03:56 15 мин
Фундукліївка 04:34 04:36 2 мин
Олександрія 06:00 06:02 2 мин
Вільногірськ 07:54 07:56 2 мин
Верхньодніпровськ 08:22 08:24 2 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 09:20

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут