Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 84 на 2017 рік (55217)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Маріуполь та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «84 » Київ-Пас. - Маріуполь

періодичність руху поїзда № 84 Київ-Пас. - Маріуполь на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Маріуполь 84 з 26/03/2017 щоденно (крім 3/04-27/05/2017) 18:38

Сезонний графік руху поїзда № «84 » Київ-Пас. - Маріуполь на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 84 » Київ-Пас. - Маріуполь планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «84 » Київ-Пас. - Маріуполь »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 16:37
Миронівка 17:50 17:52 2 мин
Корсунь 18:23 18:25 2 мин
Цвіткове 18:56 18:58 2 мин
Ім.Т. Шевченка 19:52 20:18 26 мин
Олександрія 22:15 22:17 2 мин
Вільногірськ 23:56 23:58 2 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 01:11 01:31 20 мин
Синельникове-1 02:24 02:26 2 мин
Запоріжжя-1 03:19 03:34 15 мин
Молочанськ 05:51 05:53 2 мин
Великий Токмак 06:06 06:08 2 мин
Комиш-Зоря 07:40 07:45 5 мин
Зачатівська 08:36 08:38 2 мин
Хлібодарівка 09:01 09:03 2 мин
Волноваха-Пас. 09:25 09:45 20 мин
Маріуполь 11:15

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут