Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 41 на 2017 рік (54963)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Трускавець та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «41 » ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Трускавець

періодичність руху поїзда № 41 ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Трускавець на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Трускавець 41 з 26/03/2017 щоденно, крім 27/03-4/04/2017, 8-14,18-21/04/2017 20:41

Сезонний графік руху поїзда № «41 » ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Трускавець на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 41 » ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Трускавець планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «41 » ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Трускавець »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 14:30
Верхньодніпровськ 15:24 15:26 2 мин
Вільногірськ 15:52 15:54 2 мин
Олександрія 17:37 17:39 2 мин
Фундукліївка 19:07 19:09 2 мин
Ім.Т. Шевченка 19:48 20:03 15 мин
Городище 20:42 20:44 2 мин
Корсунь 21:04 21:06 2 мин
Миронівка 21:36 21:38 2 мин
Біла Церква 22:30 22:32 2 мин
Козятин-1 00:18 00:33 15 мин
Вінниця 01:27 01:32 5 мин
Жмеринка-Пас. 02:19 02:43 24 мин
Хмельницький 04:09 04:20 11 мин
Підволочиськ 05:27 05:29 2 мин
Тернопіль-Пас. 06:16 06:26 10 мин
Злочів 07:22 07:24 2 мин
Красне 07:49 07:51 2 мин
Львів 08:33 08:58 25 мин
Дрогобич 10:29 10:52 23 мин
Трускавець 11:11

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут