Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 92 на 2017 рік (55431)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Костянтинівка - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «92 » Костянтинівка - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 92 Костянтинівка - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Костянтинівка - Одеса Головна 92 8,10,12/04/2017 16:57

Сезонний графік руху поїзда № «92 » Костянтинівка - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 92 » Костянтинівка - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «92 » Костянтинівка - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Костянтинівка 15:40
Дружківка 15:56 15:58 2 мин
Краматорськ 16:10 16:12 2 мин
Барвінкове 17:03 17:05 2 мин
Дубове 17:33 17:50 17 мин
Лозова-Пас. 18:20 18:22 2 мин
Павлоград-1 19:16 19:18 2 мин
Синельникове-2 19:47 19:49 2 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 20:30 20:55 25 мин
Вільногірськ 22:15 22:18 3 мин
Олександрія 00:30 00:32 2 мин
Кіровоград (Кропивницький) 02:21 02:26 5 мин
Новоукраїнка 03:23 03:25 2 мин
Помічна 03:43 03:46 3 мин
Южноукраїнська 04:39 04:41 2 мин
Вознесенськ 05:08 05:11 3 мин
Веселинове 05:48 05:50 2 мин
Одеса Головна 08:37

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут