Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 84 на 2017 рік (55162)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Одеса Головна - Ковель-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «84 » Одеса Головна - Ковель-Пас.

періодичність руху поїзда № 84 Одеса Головна - Ковель-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Одеса Головна - Ковель-Пас. 84 26/03-2/06/2017, з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2; 3/06-1/10/2017 щоденно 16:06

Сезонний графік руху поїзда № «84 » Одеса Головна - Ковель-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 84 » Одеса Головна - Ковель-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «84 » Одеса Головна - Ковель-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Одеса Головна 18:16
Роздільна-1 19:15 19:18 3 мин
Котовськ-Жм. 20:48 21:03 15 мин
Слобідка 21:29 21:31 2 мин
Кодима 21:54 21:57 3 мин
Рудниця 22:18 22:21 3 мин
Вапнярка 22:59 23:01 2 мин
Жмеринка-Пас. 00:06 00:33 27 мин
Вінниця 01:17 01:28 11 мин
Калинівка-1 01:48 01:50 2 мин
Козятин-1 02:23 02:43 20 мин
Бердичів 03:09 03:11 2 мин
Полонне 04:21 04:23 2 мин
Шепетівка-1 04:54 04:56 2 мин
Славута-1 05:18 05:20 2 мин
Кривин 05:34 05:36 2 мин
Здолбунів-Пас. 06:12 06:30 18 мин
Рівне 06:44 06:48 4 мин
Ківерці 07:46 07:48 2 мин
Луцьк 08:04 08:30 26 мин
Ківерці 08:46 09:08 22 мин
Рожище 09:23 09:25 2 мин
Ковель-Пас. 10:22

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут