Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 110 на 2017 рік (55096)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Львів - Херсон та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «110 » Львів - Херсон

періодичність руху поїзда № 110 Львів - Херсон на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Львів - Херсон 110 з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1 18:55

Сезонний графік руху поїзда № «110 » Львів - Херсон на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 110 » Львів - Херсон планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «110 » Львів - Херсон »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Львів 15:45
Красне 16:33 16:35 2 мин
Злочів 16:57 17:00 3 мин
Тернопіль-Пас. 17:57 18:04 7 мин
Підволочиськ 18:54 19:05 11 мин
Волочиськ 19:14 19:16 2 мин
Хмельницький 20:13 20:18 5 мин
Деражня 20:48 20:50 2 мин
Жмеринка-Пас. 21:49 22:09 20 мин
Вінниця 22:55 23:00 5 мин
Козятин-1 23:52 23:54 2 мин
Біла Церква 01:36 01:38 2 мин
Миронівка 02:31 02:33 2 мин
Корсунь 03:04 03:06 2 мин
Городище 03:25 03:27 2 мин
Ім.Т. Шевченка 04:05 04:20 15 мин
Фундукліївка 04:54 04:56 2 мин
Чорнолісська 05:24 05:26 2 мин
Куцівка 06:19 06:21 2 мин
Долинська 06:40 07:00 20 мин
Казанка 07:31 07:33 2 мин
Новий Буг 07:59 08:01 2 мин
Явкине 08:34 08:36 2 мин
Миколаїв Пас. 09:21 09:36 15 мин
Херсон 10:40

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут