Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 791 на 2017 рік (55091)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Тернопіль-Пас. - Ковель-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «791 » Тернопіль-Пас. - Ковель-Пас.

періодичність руху поїзда № 791 Тернопіль-Пас. - Ковель-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Тернопіль-Пас. - Ковель-Пас. 791 з 26/03/2017 по п"ятницях та неділях 8:25

Сезонний графік руху поїзда № «791 » Тернопіль-Пас. - Ковель-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 791 » Тернопіль-Пас. - Ковель-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «791 » Тернопіль-Пас. - Ковель-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Тернопіль-Пас. 14:53
Злочів 15:48 15:50 2 мин
Красне 16:14 16:50 36 мин
Броди 17:22 17:25 3 мин
Радивилів 17:35 17:38 3 мин
Дубно 18:13 18:15 2 мин
Здолбунів-Пас. 18:54 19:18 24 мин
Рівне 19:33 19:42 9 мин
Ківерці 20:45 20:48 3 мин
Луцьк 21:06 21:37 31 мин
Ківерці 21:52 22:14 22 мин
Рожище 22:29 22:31 2 мин
Ковель-Пас. 23:18

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут