Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 668 на 2017 рік (55016)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Чернівці - Ковель-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «668 » Чернівці - Ковель-Пас.

періодичність руху поїзда № 668 Чернівці - Ковель-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Чернівці - Ковель-Пас. 668 з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1 13:19

Сезонний графік руху поїзда № «668 » Чернівці - Ковель-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 668 » Чернівці - Ковель-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «668 » Чернівці - Ковель-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Чернівці 20:27
Снятин 21:09 21:11 2 мин
Заболотів 21:33 21:35 2 мин
Коломия 22:15 22:18 3 мин
Коршів 22:35 22:37 2 мин
Отинія 22:52 22:54 2 мин
Івано-Франківськ 23:19 23:37 18 мин
Галич 00:05 00:07 2 мин
Бурштин 00:21 00:23 2 мин
Ходорів 00:57 01:11 14 мин
Львів 02:14 02:37 23 мин
Радехів 04:26 04:28 2 мин
Стоянів 04:52 04:54 2 мин
Горохів 05:26 05:28 2 мин
Сенкевичівка 06:10 06:12 2 мин
Луцьк 07:35 07:41 6 мин
Ківерці 08:03 08:25 22 мин
Рожище 08:41 08:46 5 мин
Голоби 09:11 09:15 4 мин
Ковель-Пас. 09:46

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут