Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 64 (СКІФІЯ) на 2017 рік (54961)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Одеса Головна - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «64 (СКІФІЯ)» Одеса Головна - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний

періодичність руху поїзда № 64 (СКІФІЯ) Одеса Головна - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Одеса Головна - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 64 (СКІФІЯ) 1,15,17,19/04/2017; 26/03-24/05/2017 та з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2,4; 25/05-30/09/2017 щоденно 10:53

Сезонний графік руху поїзда № «64 (СКІФІЯ)» Одеса Головна - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 64 (СКІФІЯ)» Одеса Головна - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «64 (СКІФІЯ)» Одеса Головна - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Одеса Головна 21:57
Вознесенськ 00:45 00:47 2 мин
Южноукраїнська 01:20 01:22 2 мин
Помічна 02:10 02:13 3 мин
Новоукраїнка 02:32 02:34 2 мин
Кіровоград (Кропивницький) 03:24 03:29 5 мин
Олександрія 05:17 05:19 2 мин
Верхівцеве 07:42 07:44 2 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 08:50

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут