Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 145 на 2017 рік (55512)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Ізмаїл та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «145 » Київ-Пас. - Ізмаїл

періодичність руху поїзда № 145 Київ-Пас. - Ізмаїл на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Ізмаїл 145 10/04-15/05/2017 щоденно 16:19

Сезонний графік руху поїзда № «145 » Київ-Пас. - Ізмаїл на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 145 » Київ-Пас. - Ізмаїл планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «145 » Київ-Пас. - Ізмаїл »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 16:54
Фастів-1 18:04 18:06 2 мин
Козятин-1 19:32 19:34 2 мин
Вінниця 20:34 20:40 6 мин
Жмеринка-Пас. 21:29 21:50 21 мин
Рахни 22:35 22:37 2 мин
Вапнярка 23:11 23:13 2 мин
Крижопіль 23:30 23:32 2 мин
Рудниця 23:44 23:46 2 мин
Кодима 00:05 00:07 2 мин
Слобідка 00:31 00:33 2 мин
Котовськ-Жм. 00:59 01:01 2 мин
Роздільна-1 02:25 02:27 2 мин
Одеса Головна 03:26 03:46 20 мин
Аккаржа 04:24 04:26 2 мин
Кароліна-Бугаз 04:43 04:45 2 мин
Бугаз 04:54 04:56 2 мин
Білгород-Дністр. 05:15 05:35 20 мин
Кулевча 06:06 06:08 2 мин
Сарата 06:25 06:27 2 мин
Арциз 06:53 07:13 20 мин
Дзинілор 08:05 08:07 2 мин
Ізмаїл 09:13

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут