Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 136 (ЧОРНОМОР) на 2017 рік (55506)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Чернівці - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «136 (ЧОРНОМОР)» Чернівці - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 136 (ЧОРНОМОР) Чернівці - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Чернівці - Одеса Головна 136 (ЧОРНОМОР) 10-23/04/2017 щоденно; 24/04-14/05/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:39

Сезонний графік руху поїзда № «136 (ЧОРНОМОР)» Чернівці - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 136 (ЧОРНОМОР)» Чернівці - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «136 (ЧОРНОМОР)» Чернівці - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Чернівці 15:37
Снятин 16:16 16:18 2 мин
Заболотів 16:38 16:40 2 мин
Коломия 17:02 17:05 3 мин
Коршів 17:25 17:27 2 мин
Отинія 17:42 17:44 2 мин
Івано-Франківськ 18:14 18:24 10 мин
Ходорів 19:47 19:57 10 мин
Львів 21:10 21:43 33 мин
Тернопіль-Пас. 23:57 00:05 -1432 мин
Волочиськ 01:05 01:07 2 мин
Хмельницький 02:01 02:06 5 мин
Деражня 02:35 02:37 2 мин
Жмеринка-Пас. 03:34 04:06 32 мин
Вапнярка 05:21 05:23 2 мин
Крижопіль 05:42 05:44 2 мин
Рудниця 05:58 06:00 2 мин
Кодима 06:20 06:22 2 мин
Котовськ-Жм. 07:14 07:34 20 мин
Затишшя 08:17 08:19 2 мин
Роздільна-1 09:06 09:08 2 мин
Одеса Головна 10:16

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут