Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 757 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС) на 2017 рік (55476)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Могилів Подільський та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «757 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Могилів Подільський

періодичність руху поїзда № 757 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС) Київ-Пас. - Могилів Подільський на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Могилів Подільський 757 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС) з 26/03/2017 по неділях, середах, п`ятницях 6:16

Сезонний графік руху поїзда № «757 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Могилів Подільський на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 757 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Могилів Подільський планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «757 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Могилів Подільський »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 16:46
Козятин-1 18:34 18:36 2 мин
Вінниця 19:22 19:27 5 мин
Жмеринка-Пас. 20:05 20:40 35 мин
Бар 21:20 21:22 2 мин
Копай 21:50 21:52 2 мин
Котюжани 22:05 22:07 2 мин
Вендичани 22:30 22:32 2 мин
Могилів Подільський 23:02

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут