Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 375 на 2017 рік (55472)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Харків-Пас. - Херсон та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «375 » Харків-Пас. - Херсон

періодичність руху поїзда № 375 Харків-Пас. - Херсон на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Харків-Пас. - Херсон 375 18,19,20/04/2017 18:12

Сезонний графік руху поїзда № «375 » Харків-Пас. - Херсон на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 375 » Харків-Пас. - Херсон планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «375 » Харків-Пас. - Херсон »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Харків-Пас. 19:28
Люботин 20:08 20:10 2 мин
Водяна 21:26 21:28 2 мин
Коломак 21:42 21:44 2 мин
Скороходове 21:57 21:59 2 мин
Кочубеївка 22:08 22:10 2 мин
Полтава-Півд. 22:42 23:02 20 мин
Мала Перещепин. 23:30 23:32 2 мин
Нові Санжари 23:43 23:45 2 мин
Ліщинівка 23:57 23:59 2 мин
Кобеляки 00:13 00:16 3 мин
Ганівка 00:32 00:34 2 мин
Козельщина 00:40 00:43 3 мин
Галещина 00:52 00:54 2 мин
Потоки 01:05 01:07 2 мин
Кременчук-Пас. 01:27 01:49 22 мин
Крюків На Дніпрі 01:56 01:58 2 мин
Павлиш 02:29 02:31 2 мин
Лікарівка 02:46 02:48 2 мин
Користівка 03:01 03:15 14 мин
Пантаївка 03:34 03:36 2 мин
Сахарна 04:32 04:34 2 мин
Медерове 04:46 04:48 2 мин
Шарівка 04:59 05:01 2 мин
Чабанівка 05:12 05:14 2 мин
Куцівка 05:36 05:38 2 мин
Долинська 06:00 06:05 5 мин
Тимкове 06:20 06:43 23 мин
Кривий Ріг-Головний 07:54 08:04 10 мин
Апостолове 08:50 09:11 21 мин
Дубки 09:26 09:28 2 мин
Високопілля 09:42 09:44 2 мин
Блакитне 09:55 09:57 2 мин
Біла Криниця 10:19 10:21 2 мин
Березнегувате 10:46 10:48 2 мин
Снігурівка 11:24 11:26 2 мин
Миколаїв Пас. 12:22 12:37 15 мин
Копані 13:06 13:08 2 мин
Херсон 13:40

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут