Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 59 (ЧАЙКА) на 2017 рік (55397)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Харків-Пас. - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «59 (ЧАЙКА)» Харків-Пас. - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 59 (ЧАЙКА) Харків-Пас. - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Харків-Пас. - Одеса Головна 59 (ЧАЙКА) 27/03-3/04/2017 щоденно 15:11

Сезонний графік руху поїзда № «59 (ЧАЙКА)» Харків-Пас. - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 59 (ЧАЙКА)» Харків-Пас. - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «59 (ЧАЙКА)» Харків-Пас. - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Харків-Пас. 17:04
Люботин 17:38 17:40 2 мин
Коломак 19:02 19:03 1 мин
Полтава-Півд. 19:56 20:16 20 мин
Кременчук-Пас. 22:29 22:51 22 мин
Павлиш 23:32 23:35 3 мин
Користівка 00:04 00:06 2 мин
Кіровоград (Кропивницький) 01:59 02:13 14 мин
Новоукраїнка 03:13 03:15 2 мин
Помічна 03:33 03:36 3 мин
Южноукраїнська 04:29 04:32 3 мин
Вознесенськ 04:57 05:02 5 мин
Одеса Головна 08:15

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут