Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 793 (ДНІПРОВСЬКІ ЗОРІ) на 2017 рік (55378)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Харків-Пас. - Ім.Т. Шевченка та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «793 (ДНІПРОВСЬКІ ЗОРІ)» Харків-Пас. - Ім.Т. Шевченка

періодичність руху поїзда № 793 (ДНІПРОВСЬКІ ЗОРІ) Харків-Пас. - Ім.Т. Шевченка на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Харків-Пас. - Ім.Т. Шевченка 793 (ДНІПРОВСЬКІ ЗОРІ) 27/03-3/04/2017 щоденно 8:00

Сезонний графік руху поїзда № «793 (ДНІПРОВСЬКІ ЗОРІ)» Харків-Пас. - Ім.Т. Шевченка на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 793 (ДНІПРОВСЬКІ ЗОРІ)» Харків-Пас. - Ім.Т. Шевченка планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «793 (ДНІПРОВСЬКІ ЗОРІ)» Харків-Пас. - Ім.Т. Шевченка »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Харків-Пас. 15:30
Полтава-Півд. 17:24 17:44 20 мин
Нові Санжари 18:20 18:22 2 мин
Ліщинівка 18:35 18:37 2 мин
Кобеляки 18:51 18:53 2 мин
Козельщина 19:12 19:14 2 мин
Галещина 19:24 19:25 1 мин
Кременчук-Пас. 19:53 20:15 22 мин
Павлиш 20:49 20:51 2 мин
Користівка 21:21 21:23 2 мин
Фундукліївка 22:41 22:43 2 мин
Ім.Т. Шевченка 23:30

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут