Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 856 на 2017 рік (55298)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Рівне - Шепетівка-1 та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «856 » Рівне - Шепетівка-1

періодичність руху поїзда № 856 Рівне - Шепетівка-1 на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Рівне - Шепетівка-1 856 з 26/03/2017 щоденно 1:53

Сезонний графік руху поїзда № «856 » Рівне - Шепетівка-1 на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 856 » Рівне - Шепетівка-1 планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «856 » Рівне - Шепетівка-1 »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Рівне 20:42
Дворецька 20:44 20:45 1 мин
Басів Кут 20:50 20:51 1 мин
Квасилів 20:55 20:56 1 мин
Здолбунів-Пас. 21:02 21:05 3 мин
Здолбунів-Півд. 21:14 21:15 1 мин
Семилітка 21:20 21:21 1 мин
Івачкове 21:25 21:26 1 мин
Українка 21:30 21:31 1 мин
Острог 21:37 21:38 1 мин
Могиляни 21:43 21:44 1 мин
Бадівка 21:49 21:50 1 мин
Кривин 21:56 21:57 1 мин
Баранне 22:06 22:07 1 мин
Славута-1 22:13 22:14 1 мин
Цвітоха 22:21 22:22 1 мин
Шепетівка-1 22:35

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут