Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 608 безпересадковий вагон на 2017 рік (55261)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Чернівці - Москва Київська (Російська Федерація) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «608 безпересадковий вагон» Чернівці - Москва Київська (Російська Федерація)

періодичність руху поїзда № 608 безпересадковий вагон Чернівці - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Чернівці - Москва Київська (Російська Федерація) 608 безпересадковий вагон з 26/03/2017 щоденно 34:15

Сезонний графік руху поїзда № «608 безпересадковий вагон» Чернівці - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 608 безпересадковий вагон» Чернівці - Москва Київська (Російська Федерація) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «608 безпересадковий вагон» Чернівці - Москва Київська (Російська Федерація)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Чернівці 00:28
Снятин 01:05 01:07 2 мин
Заболотів 01:22 01:24 2 мин
Коломия 01:43 01:47 4 мин
Коршів 02:06 02:08 2 мин
Отинія 02:24 02:26 2 мин
Івано-Франківськ 02:50 03:21 31 мин
Галич 03:56 04:01 5 мин
Ходорів 04:50 04:55 5 мин
Львів 06:30 09:57 207 мин
Красне 10:43 10:45 2 мин
Злочів 11:06 11:08 2 мин
Тернопіль-Пас. 12:06 12:18 12 мин
Підволочиськ 13:10 13:12 2 мин
Волочиськ 13:21 13:23 2 мин
Хмельницький 14:18 14:33 15 мин
Деражня 15:01 15:03 2 мин
Вінниця 16:26 16:31 5 мин
Козятин-1 17:25 17:27 2 мин
Київ-Пас. 19:33 20:41 68 мин
Ніжин 22:14 22:16 2 мин
Бахмач-Пас. 23:05 23:07 2 мин
Конотоп-Пас. 23:30 23:47 17 мин
Кролевець 00:24 00:26 2 мин
Терещенська 00:46 00:48 2 мин
Хутір Михайлівський 01:25 02:05 40 мин
Суземка (Російська Федерація) 02:42 03:32 50 мин
Брянськ-Льговский (Російська Федерація) 04:46 04:51 5 мин
Москва Київська (Російська Федерація) 10:43

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут