Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 94 на 2017 рік (55216)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Одеса Головна - Мінськ-Пас. (Білорусь) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «94 » Одеса Головна - Мінськ-Пас. (Білорусь)

періодичність руху поїзда № 94 Одеса Головна - Мінськ-Пас. (Білорусь) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Одеса Головна - Мінськ-Пас. (Білорусь) 94 29/03-31/05/2017 (крім 5,12/04/2017) та 30/09-9/12/2017 по середах, суботах; 3/06-29/09/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:02

Сезонний графік руху поїзда № «94 » Одеса Головна - Мінськ-Пас. (Білорусь) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 94 » Одеса Головна - Мінськ-Пас. (Білорусь) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «94 » Одеса Головна - Мінськ-Пас. (Білорусь)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Одеса Головна 15:42
Роздільна-1 16:41 16:43 2 мин
Котовськ-Жм. 18:16 18:31 15 мин
Кодима 19:18 19:20 2 мин
Вапнярка 20:18 20:20 2 мин
Журавлівка 20:30 20:32 2 мин
Жмеринка-Пас. 21:26 21:46 20 мин
Вінниця 22:30 22:34 4 мин
Козятин-1 23:25 23:27 2 мин
Фастів-1 00:39 00:41 2 мин
Київ-Пас. 01:36 02:10 34 мин
Дарниця 02:30 02:32 2 мин
Ніжин 03:48 03:50 2 мин
Чернігів 04:52 05:12 20 мин
Горностаївка 06:30 07:05 35 мин
Терюха (Білорусь) 07:31 08:04 33 мин
Гомель-Пас. (Білорусь) 08:43 09:06 23 мин
Жлобин-Пас. (Білорусь) 10:13 10:18 5 мин
Бобруйськ (Білорусь) 11:22 11:25 3 мин
Осиповичі 1 (Білорусь) 12:06 12:12 6 мин
Пуховичі (Білорусь) 12:47 12:49 2 мин
Мінськ-Пас. (Білорусь) 13:44

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут