Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 140 на 2017 рік (55203)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов 0 - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «140 » 0 - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 140 0 - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
0 - Київ-Пас. 140 з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 31,3,5 8:32

Сезонний графік руху поїзда № «140 » 0 - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 140 » 0 - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «140 » 0 - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Балин 21:14 21:16 2 мин
Дунаївці 21:39 21:47 8 мин
Ярмолинці 22:07 22:09 2 мин
Гречани 22:56 23:11 15 мин
Красилів 23:55 23:57 2 мин
Старокостянтинів 2 00:23 00:25 2 мин
Пасічний 00:42 00:44 2 мин
Адампіль 00:56 00:58 2 мин
Хмільник 01:20 01:22 2 мин
Уладівка 01:39 01:41 2 мин
Холонівська 01:53 01:55 2 мин
Козятин-1 02:42 03:02 20 мин
Фастів-1 04:11 04:13 2 мин
Київ-Пас. 05:07

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут