Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 228 на 2017 рік (55190)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Одеса Головна - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «228 » Одеса Головна - Львів

періодичність руху поїзда № 228 Одеса Головна - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Одеса Головна - Львів 228 31/03/2017 12:23

Сезонний графік руху поїзда № «228 » Одеса Головна - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 228 » Одеса Головна - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «228 » Одеса Головна - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Одеса Головна 21:47
Роздільна-1 22:47 22:49 2 мин
Котовськ-Жм. 00:24 00:49 25 мин
Вапнярка 02:46 02:48 2 мин
Жмеринка-Пас. 03:52 04:18 26 мин
Хмельницький 05:53 05:58 5 мин
Волочиськ 06:53 06:55 2 мин
Тернопіль-Пас. 07:50 07:58 8 мин
Злочів 08:55 08:57 2 мин
Львів 10:10

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут