Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 126 на 2017 рік (55184)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Костянтинівка та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «126 » Київ-Пас. - Костянтинівка

періодичність руху поїзда № 126 Київ-Пас. - Костянтинівка на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Костянтинівка 126 з 26/03/2017 щоденно 11:46

Сезонний графік руху поїзда № «126 » Київ-Пас. - Костянтинівка на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 126 » Київ-Пас. - Костянтинівка планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «126 » Київ-Пас. - Костянтинівка »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 20:26
Дарниця 20:46 20:48 2 мин
Бориспіль 21:08 21:10 2 мин
Гребінка 22:35 22:38 3 мин
Лубни 23:18 23:20 2 мин
Ромодан 23:54 23:59 5 мин
Миргород 00:25 00:27 2 мин
Гоголеве 00:45 00:47 2 мин
Яреськи 01:01 01:03 2 мин
Решетилівка 01:29 01:34 5 мин
Полтава-Київська 02:07 02:12 5 мин
Полтава-Півд. 02:36 02:41 5 мин
Селещина 03:05 03:07 2 мин
Карлівка 03:27 03:29 2 мин
Красноград 04:02 04:04 2 мин
Кегичівка 04:31 04:33 2 мин
Сахнівщина 04:52 04:54 2 мин
Орілька 05:15 05:16 1 мин
Лозова-Пас. 05:42 06:05 23 мин
Барвінкове 06:48 06:50 2 мин
Краматорськ 07:38 07:42 4 мин
Дружківка 07:52 07:54 2 мин
Костянтинівка 08:12

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут