Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 270 на 2017 рік (55174)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Одеса Головна - Харків-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «270 » Одеса Головна - Харків-Пас.

періодичність руху поїзда № 270 Одеса Головна - Харків-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Одеса Головна - Харків-Пас. 270 30/03, 2,13,17/04/2017 17:10

Сезонний графік руху поїзда № «270 » Одеса Головна - Харків-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 270 » Одеса Головна - Харків-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «270 » Одеса Головна - Харків-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Одеса Головна 15:24
Роздільна-1 16:24 16:26 2 мин
Затишшя 17:16 17:18 2 мин
Котовськ-Жм. 18:06 18:21 15 мин
Балта 18:47 18:49 2 мин
Жеребкове 19:13 19:15 2 мин
Любашівка 19:40 19:42 2 мин
Врадіївка 20:02 20:04 2 мин
Первомайськ На Бузі 20:31 20:33 2 мин
Підгородна 20:50 20:52 2 мин
Бандурка 21:05 21:07 2 мин
Помічна 21:44 21:49 5 мин
Новоукраїнка 22:08 22:10 2 мин
Плетений Ташлик 22:30 22:32 2 мин
Кіровоград (Кропивницький) 23:10 23:30 20 мин
Чорнолісська 00:08 00:10 2 мин
Пантаївка 01:05 01:07 2 мин
Користівка 01:24 01:26 2 мин
Лікарівка 01:40 01:42 2 мин
Павлиш 02:02 02:04 2 мин
Кременчук-Пас. 02:36 02:59 23 мин
Козельщина 03:36 03:38 2 мин
Кобеляки 03:55 03:58 3 мин
Ліщинівка 04:14 04:16 2 мин
Нові Санжари 04:30 04:32 2 мин
Полтава-Півд. 05:10 05:35 25 мин
Скороходове 06:23 06:25 2 мин
Коломак 06:40 06:42 2 мин
Люботин 07:39 08:04 25 мин
Харків-Пас. 08:34

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут