Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 234 на 2017 рік (55172)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Лисичанськ - Хмельницький та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «234 » Лисичанськ - Хмельницький

періодичність руху поїзда № 234 Лисичанськ - Хмельницький на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Лисичанськ - Хмельницький 234 27,29,31/03; 2/04-16/05/2017 по парних 20:45

Сезонний графік руху поїзда № «234 » Лисичанськ - Хмельницький на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 234 » Лисичанськ - Хмельницький планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «234 » Лисичанськ - Хмельницький »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Лисичанськ 14:05
Рубіжне 14:22 14:24 2 мин
Кремінне 14:40 14:42 2 мин
Кабаннє 15:02 15:04 2 мин
Сватове 15:24 15:26 2 мин
Куземівка 15:56 15:58 2 мин
Кислівка 16:15 16:17 2 мин
Шевченкове-Півд. 17:42 17:44 2 мин
Гракове 18:01 18:03 2 мин
Чугуїв 18:23 18:25 2 мин
Харків-Пас. 19:20 19:41 21 мин
Люботин 20:18 20:20 2 мин
Полтава-Київська 22:34 22:54 20 мин
Решетилівка 23:24 23:26 2 мин
Гоголеве 00:03 00:05 2 мин
Миргород 00:22 00:26 4 мин
Ромодан 00:49 00:51 2 мин
Лубни 01:23 01:29 6 мин
Гребінка 02:10 02:30 20 мин
Дарниця 04:12 04:14 2 мин
Київ-Пас. 04:32 04:57 25 мин
Фастів-1 05:50 05:52 2 мин
Козятин-1 06:58 07:00 2 мин
Вінниця 07:56 08:00 4 мин
Жмеринка-Пас. 08:45 09:05 20 мин
Хмельницький 10:50

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут