Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 269 на 2017 рік (55148)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Харків-Пас. - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «269 » Харків-Пас. - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 269 Харків-Пас. - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Харків-Пас. - Одеса Головна 269 31/03, 3,14,18/04/2017 17:04

Сезонний графік руху поїзда № «269 » Харків-Пас. - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 269 » Харків-Пас. - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «269 » Харків-Пас. - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Харків-Пас. 16:13
Люботин 16:50 16:55 5 мин
Коломак 18:02 18:04 2 мин
Скороходове 18:17 18:19 2 мин
Полтава-Півд. 18:57 19:17 20 мин
Нові Санжари 19:54 19:56 2 мин
Козельщина 20:40 20:41 1 мин
Кременчук-Пас. 21:26 21:48 22 мин
Павлиш 22:28 22:30 2 мин
Лікарівка 22:48 22:50 2 мин
Користівка 23:03 23:05 2 мин
Пантаївка 23:24 23:26 2 мин
Чорнолісська 00:19 00:21 2 мин
Кіровоград (Кропивницький) 01:00 01:15 15 мин
Плетений Ташлик 01:54 01:56 2 мин
Новоукраїнка 02:14 02:16 2 мин
Помічна 02:34 02:39 5 мин
Бандурка 03:18 03:20 2 мин
Підгородна 03:31 03:33 2 мин
Первомайськ На Бузі 03:47 03:49 2 мин
Врадіївка 04:19 04:21 2 мин
Любашівка 04:44 04:54 10 мин
Жеребкове 05:24 05:26 2 мин
Балта 05:48 05:50 2 мин
Котовськ-Жм. 06:17 06:37 20 мин
Затишшя 07:21 07:23 2 мин
Веселий Кут 07:45 07:47 2 мин
Роздільна-1 08:15 08:17 2 мин
Одеса Головна 09:17

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут