Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 185 на 2017 рік (55136)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Ужгород - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «185 » Ужгород - Львів

періодичність руху поїзда № 185 Ужгород - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Ужгород - Львів 185 14/04/2017 5:28

Сезонний графік руху поїзда № «185 » Ужгород - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 185 » Ужгород - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «185 » Ужгород - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Ужгород 23:05
Батьово-Пас. 23:53 23:55 2 мин
Мукачеве 00:27 00:32 5 мин
Карпати 00:49 00:50 1 мин
Свалява 01:00 01:02 2 мин
Славське 02:18 02:20 2 мин
Сколе 02:50 02:52 2 мин
Стрий 03:24 03:27 3 мин
Львів 04:33

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут