Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 26 на 2017 рік (55114)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Львів - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «26 » Львів - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 26 Львів - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Львів - Одеса Головна 26 з 26/03/2017 щоденно, крім 10/04-15/05/2017 12:10

Сезонний графік руху поїзда № «26 » Львів - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 26 » Львів - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «26 » Львів - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Львів 20:40
Красне 21:32 21:34 2 мин
Злочів 21:56 21:58 2 мин
Тернопіль-Пас. 22:54 23:00 6 мин
Підволочиськ 23:50 23:56 6 мин
Волочиськ 00:05 00:07 2 мин
Хмельницький 01:05 01:10 5 мин
Жмеринка-Пас. 02:36 02:58 22 мин
Рахни 03:39 03:41 2 мин
Вапнярка 04:13 04:15 2 мин
Рудниця 04:46 04:48 2 мин
Котовськ-Жм. 05:56 06:16 20 мин
Роздільна-1 07:44 07:46 2 мин
Одеса Головна 08:50

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут