Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 51 на 2017 рік (55111)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Львів - Вроцлав-Гол. (Польща) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «51 » Львів - Вроцлав-Гол. (Польща)

періодичність руху поїзда № 51 Львів - Вроцлав-Гол. (Польща) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Львів - Вроцлав-Гол. (Польща) 51 26/03-9/06/2017 щоденно 11:47

Сезонний графік руху поїзда № «51 » Львів - Вроцлав-Гол. (Польща) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 51 » Львів - Вроцлав-Гол. (Польща) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «51 » Львів - Вроцлав-Гол. (Польща)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Львів 22:20
Мостиська-2 23:31 00:01 -1410 мин
Пшемисль (Польща) 23:36 01:47 -1309 мин
Пшемисль Засані (Польща) 01:50 01:51 1 мин
Ярослав (Польща) 02:22 02:23 1 мин
Пшеворск (Польща) 02:33 02:34 1 мин
Ланьцут (Польща) 02:48 02:49 1 мин
Жешов (Польща) 03:00 03:01 1 мин
Сендішув Малоползки (Польща) 03:19 03:20 1 мин
Ропчице (Польща) 03:32 03:33 1 мин
Дебіца (Польща) 03:41 03:42 1 мин
Тарнов (Польща) 04:07 04:08 1 мин
Бзесько Окочим (Польща) 04:23 04:24 1 мин
Бохня (Польща) 04:32 04:33 1 мин
Краків-Плашув (Польща) 05:00 05:02 2 мин
Краків-Головний (Польща) 05:08 05:24 16 мин
Ченстохова Страдом (Польща) 06:52 06:56 4 мин
Люблинець (Польща) 07:18 07:25 7 мин
Ополе Главна (Польща) 08:14 08:17 3 мин
Бжег (Польща) 08:38 08:39 1 мин
Олава (Польща) 08:49 08:50 1 мин
Вроцлав-Гол. (Польща) 09:07

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут