Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 47 на 2017 рік (55104)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Кишинеу (Молдова, Республіка) - Москва Київська (Російська Федерація) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «47 » Кишинеу (Молдова, Республіка) - Москва Київська (Російська Федерація)

періодичність руху поїзда № 47 Кишинеу (Молдова, Республіка) - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Кишинеу (Молдова, Республіка) - Москва Київська (Російська Федерація) 47 26/03-2/04/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2,4; з 3/04/2017 щоденно 29:14

Сезонний графік руху поїзда № «47 » Кишинеу (Молдова, Республіка) - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 47 » Кишинеу (Молдова, Республіка) - Москва Київська (Російська Федерація) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «47 » Кишинеу (Молдова, Республіка) - Москва Київська (Російська Федерація)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Кишинеу (Молдова, Республіка) 11:37
Берешти (Молдова, Республіка) 13:40 13:42 2 мин
Фалешти (Молдова, Республіка) 14:30 14:33 3 мин
Бельць Ораш (Молдова, Республіка) 15:26 15:30 4 мин
Дрокія (Молдова, Республіка) 16:19 16:22 3 мин
Окниця (Молдова, Республіка) 17:31 17:48 17 мин
Велчинець (Молдова, Республіка) 18:43 19:31 48 мин
Могилів Подільський 19:41 20:31 50 мин
Жмеринка-Пас. 23:00 23:20 20 мин
Вінниця 00:04 00:09 5 мин
Козятин-1 01:00 01:02 2 мин
Київ-Пас. 03:02 03:19 17 мин
Конотоп-Пас. 05:58 06:13 15 мин
Хутір Михайлівський 07:43 08:23 40 мин
Суземка (Російська Федерація) 08:55 09:45 50 мин
Брянськ-Орловськ (Російська Федерація) 11:12 11:27 15 мин
Сухиничі-Головні (Російська Федерація) 13:00 13:27 27 мин
Москва Київська (Російська Федерація) 16:51

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут