Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 53 (ЛИБІДЬ) на 2017 рік (55078)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «53 (ЛИБІДЬ)» Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 53 (ЛИБІДЬ) Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Київ-Пас. 53 (ЛИБІДЬ) з 26/03/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 22:24

Сезонний графік руху поїзда № «53 (ЛИБІДЬ)» Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 53 (ЛИБІДЬ)» Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «53 (ЛИБІДЬ)» Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) 15:31
Дно (Російська Федерація) 19:09 19:11 2 мин
Локня (Російська Федерація) 20:46 20:48 2 мин
Новосокольники (Російська Федерація) 21:35 22:06 31 мин
Невель-2 (Російська Федерація) 22:49 22:52 3 мин
Вітебськ Пас. (Білорусь) 00:22 00:40 18 мин
Орша-Центр. (Білорусь) 01:54 02:16 22 мин
Шклов (Білорусь) 02:50 02:52 2 мин
Могилів 1 (Білорусь) 03:30 03:40 10 мин
Бихов (Білорусь) 04:25 04:27 2 мин
Рогачєв (Білорусь) 05:14 05:16 2 мин
Жлобин-Пас. (Білорусь) 05:46 06:02 16 мин
Гомель-Пас. (Білорусь) 07:36 07:59 23 мин
Терюха (Білорусь) 08:33 09:08 35 мин
Чернігів 10:44 11:09 25 мин
Ніжин 12:11 12:26 15 мин
Київ-Пас. 13:55

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут