Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 117 (БУКОВИНА) на 2017 рік (55072)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Чернівці та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «117 (БУКОВИНА)» Київ-Пас. - Чернівці

періодичність руху поїзда № 117 (БУКОВИНА) Київ-Пас. - Чернівці на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Чернівці 117 (БУКОВИНА) з 26/03/2017 щоденно 11:05

Сезонний графік руху поїзда № «117 (БУКОВИНА)» Київ-Пас. - Чернівці на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 117 (БУКОВИНА)» Київ-Пас. - Чернівці планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «117 (БУКОВИНА)» Київ-Пас. - Чернівці »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 20:05
Фастів-1 20:58 21:00 2 мин
Козятин-1 22:08 22:10 2 мин
Калинівка-1 22:42 22:44 2 мин
Вінниця 23:01 23:03 2 мин
Хмельницький 00:46 00:49 3 мин
Гречани 00:59 01:14 15 мин
Дунаївці 02:32 02:34 2 мин
Ларга 04:44 05:04 20 мин
Новоселиця 06:31 06:33 2 мин
Чернівці 07:10

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут