Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 65 на 2017 рік (55066)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «65 » Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка)

періодичність руху поїзда № 65 Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) 65 з 26/03/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 27:16

Сезонний графік руху поїзда № «65 » Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 65 » Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «65 » Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Москва Київська (Російська Федерація) 16:18
Калуга-2 (Російська Федерація) 19:12 19:15 3 мин
Сухиничі-Головні (Російська Федерація) 20:19 20:49 30 мин
Брянськ-Орловськ (Російська Федерація) 22:15 22:30 15 мин
Суземка (Російська Федерація) 23:55 00:45 -1390 мин
Конотоп-Пас. 03:12 03:27 15 мин
Київ-Пас. 05:52 06:17 25 мин
Козятин-1 08:24 08:26 2 мин
Вінниця 09:36 09:41 5 мин
Жмеринка-Пас. 10:29 10:49 20 мин
Тираспіль (Молдова, Республіка) 17:00 17:07 7 мин
Бендер-2 (Молдова, Республіка) 17:23 17:53 30 мин
Бульбока (Молдова, Республіка) 18:21 18:49 28 мин
Кишинеу (Молдова, Республіка) 19:34

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут