Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 142 на 2017 рік (55055)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Львів - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «142 » Львів - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 142 Львів - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Львів - Київ-Пас. 142 з 26/03/2017 щоденно, крім 10/04-15/05/2017 12:40

Сезонний графік руху поїзда № «142 » Львів - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 142 » Львів - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «142 » Львів - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Львів 21:48
Соснівка 23:07 23:09 2 мин
Червоноград 23:27 23:32 5 мин
Сокаль 23:44 23:48 4 мин
Іваничі 00:16 00:20 4 мин
Володимир-Волин. 00:46 00:50 4 мин
Овадно 01:05 01:07 2 мин
Турійськ 01:25 01:26 1 мин
Ковель-Пас. 01:53 02:10 17 мин
Повурськ 02:43 02:44 1 мин
Маневичі 03:08 03:12 4 мин
Чарторийськ 03:30 03:32 2 мин
Рафалівка 03:45 03:49 4 мин
Антонівка 04:10 04:12 2 мин
Сарни 04:36 04:40 4 мин
Клесів 05:04 05:06 2 мин
Томашгород 05:22 05:25 3 мин
Рокитне-Волинське 05:37 05:40 3 мин
Остки 05:53 05:55 2 мин
Олевськ 06:17 06:19 2 мин
Білокоровичі 06:57 06:59 2 мин
Коростень-П-З 07:50 08:10 20 мин
Малин 08:51 08:53 2 мин
Святошин 10:04 10:06 2 мин
Київ-Пас. 10:28

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут