Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 796 (ПРОМІНЬ) на 2017 рік (55030)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Харків-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «796 (ПРОМІНЬ)» ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Харків-Пас.

періодичність руху поїзда № 796 (ПРОМІНЬ) ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Харків-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Харків-Пас. 796 (ПРОМІНЬ) з 26/03/2017 щоденно 4:17

Сезонний графік руху поїзда № «796 (ПРОМІНЬ)» ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Харків-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 796 (ПРОМІНЬ)» ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Харків-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «796 (ПРОМІНЬ)» ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Харків-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 06:33
Синельникове-2 07:08 07:10 2 мин
Павлоград-1 07:38 07:40 2 мин
Варварівка 07:55 07:57 2 мин
Лозова-Пас. 08:35 08:37 2 мин
Краснопавлівка 09:08 09:10 2 мин
Лихачове 09:32 09:34 2 мин
Харків-Пас. 10:50

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут