Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 217 на 2017 рік (55011)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Рахів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «217 » Київ-Пас. - Рахів

періодичність руху поїзда № 217 Київ-Пас. - Рахів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Рахів 217 14,16/04/2017 15:53

Сезонний графік руху поїзда № «217 » Київ-Пас. - Рахів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 217 » Київ-Пас. - Рахів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «217 » Київ-Пас. - Рахів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 15:22
Шепетівка-1 19:55 20:10 15 мин
Львів 23:50 00:10 -1420 мин
Івано-Франківськ 02:52 03:15 23 мин
Делятин 04:37 04:39 2 мин
Яремче 04:57 05:02 5 мин
Ворохта 05:50 05:52 2 мин
Ясиня 06:28 06:30 2 мин
Рахів 07:15

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут