Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 60 (ЧАЙКА) на 2017 рік (54999)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Одеса Головна - Харків-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «60 (ЧАЙКА)» Одеса Головна - Харків-Пас.

періодичність руху поїзда № 60 (ЧАЙКА) Одеса Головна - Харків-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Одеса Головна - Харків-Пас. 60 (ЧАЙКА) з 26/03/2017 щоденно 14:35

Сезонний графік руху поїзда № «60 (ЧАЙКА)» Одеса Головна - Харків-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 60 (ЧАЙКА)» Одеса Головна - Харків-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «60 (ЧАЙКА)» Одеса Головна - Харків-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Одеса Головна 18:44
Вознесенськ 21:33 21:36 3 мин
Южноукраїнська 22:09 22:12 3 мин
Помічна 22:59 23:02 3 мин
Новоукраїнка 23:21 23:23 2 мин
Кіровоград (Кропивницький) 00:14 00:29 15 мин
Користівка 02:09 02:11 2 мин
Павлиш 02:46 02:49 3 мин
Кременчук-Пас. 03:24 03:46 22 мин
Полтава-Півд. 05:37 05:57 20 мин
Коломак 06:57 07:08 11 мин
Люботин 08:47 08:49 2 мин
Харків-Пас. 09:19

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут