Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 686 на 2017 рік (54997)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Ізмаїл - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «686 » Ізмаїл - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 686 Ізмаїл - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Ізмаїл - Одеса Головна 686 26/03-28/05/2017 (крім 11/04-16/05/2017) та з 1/09/2017 по п`ятницях та неділях ; 31/05-30/08/2017 по середах, п`ятницях, суботах та неділях 6:40

Сезонний графік руху поїзда № «686 » Ізмаїл - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 686 » Ізмаїл - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «686 » Ізмаїл - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Ізмаїл 23:59
Ташбунар 00:21 00:23 2 мин
Котлабух 00:38 00:40 2 мин
Дзинілор 01:01 01:03 2 мин
Аліяга 01:21 01:23 2 мин
Главані 01:39 01:41 2 мин
Давлет-Агач 01:52 01:54 2 мин
З.П.1 Км 02:07 02:08 1 мин
Арциз 02:14 02:39 25 мин
Гнаденталь 02:47 02:48 1 мин
Сарата 03:09 03:11 2 мин
Кулевча 03:31 03:33 2 мин
Кантемир 03:49 03:51 2 мин
Білгород-Дністр. 04:10 04:35 25 мин
Шабо 04:47 04:54 7 мин
Бугаз 05:03 05:05 2 мин
Кароліна-Бугаз 05:14 05:16 2 мин
Барабой 05:26 05:28 2 мин
Аккаржа 05:36 05:51 15 мин
Ксенієве 06:06 06:08 2 мин
Одеса Західна 06:20 06:22 2 мин
Одеса Головна 06:39

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут