Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 113 на 2017 рік (54989)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Харків-Пас. - Ужгород та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «113 » Харків-Пас. - Ужгород

періодичність руху поїзда № 113 Харків-Пас. - Ужгород на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Харків-Пас. - Ужгород 113 з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 18:47

Сезонний графік руху поїзда № «113 » Харків-Пас. - Ужгород на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 113 » Харків-Пас. - Ужгород планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «113 » Харків-Пас. - Ужгород »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Харків-Пас. 18:46
Полтава-Київська 21:04 21:06 2 мин
Миргород 22:08 22:10 2 мин
Київ-Пас. 00:52 01:12 20 мин
Львів 07:37 08:03 26 мин
Стрий 09:10 09:13 3 мин
Славське 10:15 10:17 2 мин
Воловець 11:06 11:08 2 мин
Свалява 11:39 11:41 2 мин
Мукачеве 12:08 12:13 5 мин
Батьово-Пас. 12:44 12:46 2 мин
Ужгород 13:33

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут