Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 23 на 2017 рік (54984)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Москва Київська (Російська Федерація) - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «23 » Москва Київська (Російська Федерація) - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 23 Москва Київська (Російська Федерація) - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Москва Київська (Російська Федерація) - Одеса Головна 23 з 26/03/2017 щоденно 23:09

Сезонний графік руху поїзда № «23 » Москва Київська (Російська Федерація) - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 23 » Москва Київська (Російська Федерація) - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «23 » Москва Київська (Російська Федерація) - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Москва Київська (Російська Федерація) 20:59
Калуга-2 (Російська Федерація) 23:35 23:37 2 мин
Сухиничі-Головні (Російська Федерація) 00:35 01:04 29 мин
Брянськ-Льговский (Російська Федерація) 02:33 02:35 2 мин
Суземка (Російська Федерація) 03:50 04:40 50 мин
Конотоп-Пас. 06:28 06:58 30 мин
Київ-Пас. 09:38 10:13 35 мин
Козятин-1 12:21 12:23 2 мин
Вінниця 13:15 13:25 10 мин
Жмеринка-Пас. 14:11 14:31 20 мин
Ярошенка 14:53 14:55 2 мин
Вапнярка 15:42 15:44 2 мин
Рудниця 16:11 16:13 2 мин
Кодима 16:32 16:34 2 мин
Слобідка 16:58 17:00 2 мин
Котовськ-Жм. 17:27 17:29 2 мин
Роздільна-1 18:54 18:56 2 мин
Одеса Головна 20:08

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут