Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 133 на 2017 рік (54979)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Івано-Франківськ - Миколаїв Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «133 » Івано-Франківськ - Миколаїв Пас.

періодичність руху поїзда № 133 Івано-Франківськ - Миколаїв Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Івано-Франківськ - Миколаїв Пас. 133 26/03-29/05/2017 та з 2/09/2017 по 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29 числах кожного місяця; додатково 15,18/04/2014 26:49

Сезонний графік руху поїзда № «133 » Івано-Франківськ - Миколаїв Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 133 » Івано-Франківськ - Миколаїв Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «133 » Івано-Франківськ - Миколаїв Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Івано-Франківськ 17:42
Калуш 18:45 18:47 2 мин
Долина 19:32 19:34 2 мин
Моршин 20:28 20:30 2 мин
Стрий 20:50 21:10 20 мин
Львів 22:16 22:41 25 мин
Броди 23:53 23:55 2 мин
Радивилів 00:05 00:07 2 мин
Дубно 00:40 00:42 2 мин
Здолбунів-Пас. 01:18 01:40 22 мин
Кривин 02:22 02:24 2 мин
Славута-1 02:37 02:39 2 мин
Шепетівка-1 03:01 03:03 2 мин
Полонне 03:32 03:34 2 мин
Бердичів 04:39 04:41 2 мин
Козятин-1 05:09 05:37 28 мин
Миронівка 08:23 08:25 2 мин
Ім.Т. Шевченка 09:47 10:14 27 мин
Долинська 13:19 13:25 6 мин
Кривий Ріг-Головний 15:14 15:24 10 мин
Апостолове 16:09 16:35 26 мин
Високопілля 17:02 17:04 2 мин
Біла Криниця 17:34 17:36 2 мин
Снігурівка 18:33 18:35 2 мин
Херсон 19:29 19:34 5 мин
Миколаїв Пас. 20:31

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут