Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 94 на 2017 рік (54978)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Мінськ-Пас. (Білорусь) - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «94 » Мінськ-Пас. (Білорусь) - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 94 Мінськ-Пас. (Білорусь) - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Мінськ-Пас. (Білорусь) - Одеса Головна 94 28/03-30/05/2017 (крім 4,11/04/2017) та 29/09-8/12/2017 по вівторках, п"ятницях; 2/06-28/09/2017 по парних , при двох непарних 28,30,2 22:02

Сезонний графік руху поїзда № «94 » Мінськ-Пас. (Білорусь) - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 94 » Мінськ-Пас. (Білорусь) - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «94 » Мінськ-Пас. (Білорусь) - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Мінськ-Пас. (Білорусь) 14:13
Пуховичі (Білорусь) 15:04 15:06 2 мин
Осиповичі 1 (Білорусь) 15:51 16:06 15 мин
Бобруйськ (Білорусь) 16:40 16:43 3 мин
Жлобин-Пас. (Білорусь) 17:33 17:36 3 мин
Гомель-Пас. (Білорусь) 18:51 19:26 35 мин
Терюха (Білорусь) 20:11 20:41 30 мин
Горностаївка 21:06 21:51 45 мин
Чернігів 23:02 23:27 25 мин
Ніжин 00:38 00:40 2 мин
Дарниця 01:55 01:57 2 мин
Київ-Пас. 02:16 02:36 20 мин
Фастів-1 03:29 03:31 2 мин
Козятин-1 04:36 04:38 2 мин
Вінниця 05:34 05:39 5 мин
Жмеринка-Пас. 06:24 06:41 17 мин
Журавлівка 07:42 07:44 2 мин
Вапнярка 07:54 07:56 2 мин
Кодима 08:40 08:42 2 мин
Котовськ-Жм. 09:33 09:48 15 мин
Роздільна-1 11:13 11:15 2 мин
Одеса Головна 12:15

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут