Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 55 на 2017 рік (54945)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Хмельницький - Москва Київська (Російська Федерація) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «55 » Хмельницький - Москва Київська (Російська Федерація)

періодичність руху поїзда № 55 Хмельницький - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Хмельницький - Москва Київська (Російська Федерація) 55 з 26/03/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:47

Сезонний графік руху поїзда № «55 » Хмельницький - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 55 » Хмельницький - Москва Київська (Російська Федерація) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «55 » Хмельницький - Москва Київська (Російська Федерація)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Хмельницький 18:45
Красилів 19:39 19:41 2 мин
Старокостянтинів 2 20:06 20:08 2 мин
Адампіль 20:34 20:36 2 мин
Хмільник 20:58 21:00 2 мин
Холонівська 21:25 21:27 2 мин
Робоча 21:41 21:43 2 мин
Козятин-1 22:17 22:45 28 мин
Київ-Пас. 00:48 00:58 10 мин
Суземка (Російська Федерація) 06:09 06:59 50 мин
Москва Київська (Російська Федерація) 14:32

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут