Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 797 на 2017 рік (54899)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Вінниця - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «797 » Вінниця - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 797 Вінниця - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Вінниця - Одеса Головна 797 з 27/03/2017 по понеділках, четвергах, суботах 6:12

Сезонний графік руху поїзда № «797 » Вінниця - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 797 » Вінниця - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «797 » Вінниця - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Вінниця 22:32
Гнівань 22:55 22:57 2 мин
Жмеринка-Пас. 23:22 23:28 6 мин
Рахни 00:06 00:08 2 мин
Вапнярка 00:39 00:41 2 мин
Крижопіль 00:56 00:58 2 мин
Кодима 01:25 01:27 2 мин
Котовськ-Жм. 02:11 02:26 15 мин
Затишшя 03:06 03:08 2 мин
Одеса Головна 04:44

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут