Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 608 на 2017 рік (54831)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Чернівці - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «608 » Чернівці - Львів

періодичність руху поїзда № 608 Чернівці - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Чернівці - Львів 608 з 18/01/2017 щоденно 6:02

Сезонний графік руху поїзда № «608 » Чернівці - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 608 » Чернівці - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «608 » Чернівці - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Чернівці 00:28
Снятин 01:05 01:07 2 мин
Заболотів 01:22 01:24 2 мин
Коломия 01:43 01:47 4 мин
Коршів 02:06 02:08 2 мин
Отинія 02:24 02:26 2 мин
Івано-Франківськ 02:50 03:21 31 мин
Галич 03:56 04:01 5 мин
Ходорів 04:50 04:57 7 мин
Львів 06:30

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут