Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 890 на 2017 рік (54610)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Суми - Лебединська та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «890 » Суми - Лебединська

періодичність руху поїзда № 890 Суми - Лебединська на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Суми - Лебединська 890 цілий рік щоденно 1:52

Сезонний графік руху поїзда № «890 » Суми - Лебединська на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 890 » Суми - Лебединська планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «890 » Суми - Лебединська »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Суми 19:03
З.П.59 Км 19:10 19:11 1 мин
Суми-Тов. 19:13 19:14 1 мин
Олдиш 19:17 19:18 1 мин
Баси 19:22 19:23 1 мин
З.П.68 Км 19:28 19:29 1 мин
З.П.70 Км 19:32 19:33 1 мин
Сироватка 19:37 19:38 1 мин
Ім.Василя Несвіта 19:45 19:46 1 мин
З.П.86 Км 19:52 19:53 1 мин
Боромля 20:01 20:06 5 мин
Вистороп 20:13 20:14 1 мин
Стеблянки 20:19 20:20 1 мин
Гарбузівка 20:25 20:26 1 мин
Рябушки 20:31 20:33 2 мин
Садова 20:41 20:42 1 мин
З.П.29 Км 20:46 20:47 1 мин
Лебединська 20:55

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут